(мкд) СРЕЌНА НОВА 2020 ГОДИНА МНОГУ УСПЕХ, РАДОСТ, ЉУБОВ И ДОБРО ЗДРАВЈЕ НА СИТЕ НАШИ СОРАБОТНИЦИ! СО НЕТРПЕНИЕ ЈА ОЧЕКУВАМЕ НОВАТА VII ГЕНЕРАЦИЈА СЛУШАТЕЛИ НА ПОЧЕТНА ОБУКА ВО АКАДЕМИЈАТА

Fatkeqësisht hyrja është e disponueshme vetëm në% LANG:,: dhe%. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ДИРЕКТОРОТ ЗАЕДНО СО ТИМОТ НА АКАДЕМИЈАТА ЗА СУДИИ И ЈАВНИТЕ ОБВИНИТЕЛИ ВИ ПОСАКУВААТ СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ!